Stiri

Antena 3
B1 Tv
Digi 24

Romania Tv
Realitatea Tv

Canale Locale

Tvr Iasi
Prahovatv
Bucuvina Tv
Digi 24 Brasov
Digi 24 Cluj
Digi 24 Constanta
Digi 24 Craiova
Digi 24 Galati
Digi 24 Iasi
Digi 24 Oradea
Digi 24 Timisoara


Sport

In caz de nefunctionare puteti intra pe tvandroid.org pana la rezolvare.

Telekom Sport 1
Telekom Sport 1 s2
Telekom Sport 1 s3
Telekom Sport 1 s4
Telekom Sport 1 s4
Look tv
Telekom Sport 2
Telekom Sport 2 s2
Telekom Sport 2 s3
Telekom Sport 2 s4
Telekom Sport 2 s5
Telekom Sport 2 s5
Telekom Sport 3
Telekom Sport 3 s2
Telekom Sport 4
Sport Ro
Fox Sport 2
Eurosport

Eurosport 2

Urmatoarele functioneaza in playerul telefonului sau Mx Player, ar putea exista restricti ip pentru cei din afara tari la urmatoarele canale.

Eurosport 1
Eurosport 2
DigiSport 1
DigiSport 2
DigiSport 3
DigiSport 4

Canale Acestream:

Digi 1
Digi 2
Digi 3
Telekom 1
Telekom 2

Filme

Acasa Gold
Acasa Tv
Axn

Axn Black

CineMax
Diva Universal

Film Cafe
HBO
Pro Cinema
HBO 2
HBO 3
Paramount
Happy
Tv 1000
Bollywood Classic Acestream
Bollywood Film Acestream

Radio Portal

TV Romania Pro

SRR Radio România Actualitati Bucharest MP3 aacplus 128 Kbps, 256 Kbps 64 Kbps, 96 Kbps News
SRR Radio România Cultural Bucharest MP3 aacplus 64 Kbps, 128 Kbps 48 Kbps, 64 Kbps Culture
SRR Radio România Muzical Bucharest MP3 aacplus 128 Kbps, 256 Kbps 64 Kbps, 96 Kbps Classical Music
SRR Radio România Antena Satelor Bucharest MP3 aacplus 64 Kbps, 128 Kbps 48 Kbps, 64 Kbps Talk/music
SRR Radio 3net Bucharest MP3 32 Kbps, 96 Kbps, 128 Kbps Youth network
SRR Bucuresti FM Bucharest MP3 aacplus 64 Kbps, 128 Kbps 64 Kbps, 96 Kbps Regional service
SRR Radio Cluj Cluj Napoca MP3 128 Kbps Regional service
SRR Radio Antena Sibiului Sibiu MP3 128 Kbps Regional service
SRR Radio Constanta AM Constanta MP3 192 Kbps Regional service
SRR Radio Constanta FM Constanta MP3 192 Kbps Top 40/Regional service
SRR Radio Iasi AM Iasi MP3 160 Kbps Regional service
SRR Radio Iasi FM Iasi MP3 160 Kbps Regional service
SRR Radio Resita Resita MP3 128 Kbps Regional service
SRR Radio Oltenia Craiova Craiova MP3 128 Kbps Regional service
SRR Radio Târgu Mures Târgu Mures MP3 128 Kbps Regional service
SRR Radio Timisoara FM Timisoara aacplus 96 Kbps Regional service
SRR Radio Timisoara AM Timisoara aacplus 96 Kbps Regional service
SRR Radio Arad FM Timisoara aacplus 96 Kbps Regional service
Ardeleanul FM Alba Iulia MP3 128 Kbps Local service
Arena FM Calarasi MP3 128 Kbps Top 40
Arges Expres FM Curtea de Arges MP3 96 Kbps Pop
Atlas FM Alba Iulia aacplus 192 Kbps Top 40
Banat FM Resita aacplus 48 Kbps Local service
Best FM Ploiesti aacplus 128 Kbps Pop
Big FM Deva MP3 128 Kbps Top 40
C FM 92,9 Constanta MP3 aacplus 128 Kbps 64 Kbps Top 40/Dance
City Radio Szatmárnémeti MP3 128 Kbps Top 40 (Hungarian)
Connect FM Onesti aacplus 64 Kbps Top 40
Dance FM Bucharest MP3 128 Kbps Dance
Erdely FM Târgu Mureş MP3 128 Kbps Blues/Rock (Hungarian service)
Europa FM Bucharest aacplus 64 Kbps Adult Contemporary
Favorit FM Oradea aacplus 48 Kbps Folk music
Focus FM Buzău ogg Vorbis 128 Kbps Top 40
For You FM Sighet Sighetul Marmatiei MP3 96 Kbps Folk music
For You FM Nasaud Nasaud MP3 96 Kbps Folk music
Fun FM Csíkszereda MP3 128 Kbps Top 40 (Hungarian)
Galaxy FM 87,8 Campulung Muscel MP3 128 Kbps Top 40
Gold FM Bucharest aacplus 32 Kbps, 48 Kbps Oldies
HFM Bucharest MP3 128 Kbps Top 40
Impact FM Suceava MP3 aacplus 112 Kbps 64 Kbps Top 40
Impact FM Iasi aacplus 64 Kbps Top 40
Impact FM Piatra Neamt aacplus 64 Kbps Top 40
Itsy Bitsy FM Bucharest aacplus 32 Kbps Childrens programmes
Joy FM Arad MP3 128 Kbps Pop
Kiss FM Bucharest aacplus 48 Kbps Top 40
Magic FM Bucharest aacPlus 32 Kbps Adult Contemporary
Mamaia FM Constanţa MP3 128 Kbps Local service
Mondo FM 101,5 Petrosani MP3 128 Kbps Top 40
Music FM Bucharest Flash Player WebPlayer Adult contemporary
Napoca FM Cluj Napoca MP3 128 Kbps Adult contemporary
National FM Bucharest aacplus 56 Kbps Romanian music
Nova FM Lugoj MP3 128 Kbps Top 40
One FM Bucharest aacplus 32 Kbps Dance/Club music
Paprika Rádió Cluj-Napoca MP3 128 Kbps Top 40 (Hungarian service)
Prima Radio Odorheiu Secuiesc MP3 128 Kbps Adult contemporary (Hungarian)
Pro FM Bucharest MP3 128 Kbps Top 40
Profi Radio Târgu Secuiesc MP3 128 Kbps Adult contemporary (Hungarian)
Radio 1 Satu Mare MP3 80 Kbps Hot Adult Contemporary
Radio 1 Tecuci MP3 128 Kbps Top 40
Radio 21 Bucharest aacplus 64 Kbps Top 40
Radio Accent 99,2 Targu Jiu MP3 128 Kbps Folk music
Radio Arad 99,1 FM Arad MP3 128 Kbps Local service
Radio AS Suceava Suceava MP3 128 Kbps Music/news
Radio Balada Bistriţa MP3 128 Kbps Folk music
Radio Banat Link Timisoara MP3 128 Kbps Serbian music
Radio Brasov Brasov MP3 128 Kbps Hot Adult Contemporary
Radio Brasov Special Brasov MP3 128 Kbps Oldies
Radio Campus Slobozia aacplus 32 Kbps Local service
Radio Color Hunedoara aacplus 128 Kbps Adult Contemporary
Radio Dada Focsani MP3 24 Kbps, 64 Kbps, 128 Kbps Alternative/Progressive
Radio DEEA Bucharest aacplus 96 Kbps Dance
Radio Delta Tulcea aacplus 64 Kbps Top 40
Radio Dobrogea Constanta MP3 96 Kbps Christian
Radio eMaramures Baia Mare aacplus 128 Kbps Pop
Radio Fir Dej MP3 128 Kbps Local service
Radio Gaga Targu Mures MP3 96 Kbps News/music
Radio Guerrilla Bucharest aacplus 32 Kbps, 48 Kbps Top 40
Radio Hit Iasi MP3 128 Kbps Top 40
Radio Impuls Cluj-Napoca aacplus 128 Kbps Top 40
Radio Infinit Târgu Jiu Ogg Vorbis 128 Kbps Local service
Radio Lumina Craiova MP3 128 Kbps Religious
Radio M Plus Targu Neamt aacplus 48 Kbps Top 40
Radio Maria Oradea MP3 32 Kbps Religious
Radio Medias 725 Medias MP3 128 Kbps Local service
Radio Metronom Râmnicu Vâlcea MP3 64 Kbps Adult Contemporary
Radio Minisat Dambovita aacplus 32 Kbps Top 40
Radio Neptun Constanta MP3 128 Kbps Local service
Radio Omega Târgu Jiu MP3 128 Kbps Top 40
Radio Orion 88,6 FM Sebes MP3 128 Kbps Oldies
Radio Orion 91,7 FM Feteşti MP3 128 Kbps Top 40
Radio Prahova Ploiesti MP3 192 Kbps Top 40/Dance
Radio Reintregirea Alba Iulia MP3 128 Kbps Christian Orthodox
Radio Ring Medias MP3 96 Kbps Top 40
Radio Semnal Alexandria aacplus 48 Kbps Pop
Radio Sky Constanta ogg Vorbis 26 Kbps, 128 Kbps Top 40
Radio Somes Bistrita aacplus 56 Kbps Folk music
Radio Son 87,8 Reghin aacplus 32 Kbps Top 40
Radio Son 89,5 Sighisoara aacplus 48 Kbps Top 40
Radio SOS Ploieşti MP3 128 Kbps Christian
Radio Star Făgăraş MP3 96 Kbps Adult Contemporary
Radio Sud FM Craiova MP3 128 Kbps Top 40
Radio Targu-Jiu Targu-Jiu aacPlus 48 Kbps Top 40
Radio Top Suceava aacplus 32 Kbps Top 40
Radio Transilvania Oradea Oradea aacplus 48 Kbps Top 40
Radio Transilvania Cluj Napoca Cluj Napoca MP3 128 Kbps Top 40
Radio Transilvania Baia Mare Baia Mare MP3 96 Kbps Top 40
Radio Transilvania Satu Mare Satu Mare aacplus 48 Kbps Top 40
Radio Transilvania Bistriţa Bistriţa aacplus 48 Kbps Top 40
Radio Transilvania Ludas Ludas aacplus 48 Kbps Top 40
Radio Transilvania Alesd Alesd aacplus 32 Kbps Top 40
Radio Transilvania Carei Carei MP3 128 Kbps Top 40
Radio Transilvania Zalau Zalau MP3 128 Kbps Top 40
Radio Trinitas Bucharest aacPlus 32 Kbps Christian orthodox
Radio Unison Zalau MP3 128 Kbps Christian
Radio Valcea 1 Râmnicu Vâlcea aacPlus 32 Kbps Top 40
Radio Vocea Evangheliei Oradea MP3 48 Kbps Christian
Radio Voces Campi Sfantu Gheorghe MP3 128 Kbps Top 40
Radio Zu Bucharest aacplus 48 Kbps Top 40
Realitatea FM Bucharest Flash Player WebPlayer News
Retro Radio Miercurea Ciuc MP3 128 Kbps Oldies (Hungarian)
Rock FM Bucharest aacplus 32 Kbps Classic Rock
Romantic FM Bucharest aacPlus 32 Kbps Adult Contemporary
Sepsi Radio Sfântu Gheorghe MP3 128 Kbps Adult contemporary (Hungarian)
Slager Radio Sfântu Gheorghe MP3 96 Kbps Oldies (Hungarian)
Smart FM Bucharest aacplus 64 Kbps Oldies/Jazz
Smile FM Vaslui aacplus 48 Kbps Top 40
Sport Total FM Bucharest aacPlus 128 Kbps Sport
Star FM Sebes MP3 128 Kbps Adult Contemporary
Star Radio Odorheiu Secuiesc MP3 128 Kbps Adult contemporary (Hungarian)
Stil FM Calarasi aacplus 48 Kbps Top 40
Super FM Brasov MP3 96 Kbps Romanian music
Tananana Bucharest aacplus 48 Kbps Alternative
Terra FM Piatra Neamt aacplus 128 Kbps Dance music
Tex FM 105,5 Brasov MP3 192 Kbps Top 40
Unirea FM Alba Iulia MP3 256 Kbps Adult Contemporary
V24 Vaslui aacplus 128 Kbps Top 40
Vibe FM Bucharest aacplus 64 Kbps Love songs
Viva FM Suceava aacplus 32 Kbps Adult Contemporary
Vox FM 88,6 Harghita MP3 128 Kbps Top 40 (Hungarian service)
We Radio Sfantu Gheorghe aacplus 48 Kbps Top 40
West City Radio Timisoara MP3 96 Kbps Adult contemporary
WYL FM Ploiesti aacplus 48 Kbps Local service
Radio Romania International 1 Bucharest MP3 aacplus 64 Kbps, 128 Kbps 48 Kbps, 64 Kbps Various languages
Radio Romania International 2 Bucharest MP3 aacplus 64 Kbps, 128 Kbps 48 Kbps, 64 Kbps Romanian service
Radio Romania International 3 Bucharest MP3 aacplus 64 Kbps, 128 Kbps 48 Kbps, 64 Kbps Various languages

Fotbal Total

Saturday 21 October 2017 . Time Sport Competition/Event Channels
12:00
10/21
Soccer
LEVANTE-GETAFE
SPANISH LA LIGA
1 – SPA


2 – SPA

12:30
10/21
Soccer
1/4 FINAL
FIFA WORLD CUP SUB-17
12:30
10/21
Soccer
CHELSEA-WATFORD
PREMIER LEAGUE
27 – ENG


28 – ENG


3 – SPA


4 – SPA

14:30
10/21
Soccer
EINTRACHT
FRANKFURT-BORUSSIA DORTMUND
BUNDESLIGA
8 – GER


9 – GER

15:00
10/21
Soccer
HUESCA-CADIZ
SPANISH LA LIGA 2
12 – SPA

15:00
10/21
Soccer
HUDDERSFIELD-MANCHESTER
UNITED
PREMIER LEAGUE
3 – SPA


4 – SPA

15:00
10/21
Soccer
MANCHESTER CITY-BURNLEY
PREMIER LEAGUE
27 – ENG


28 – ENG

15:15
10/21
Soccer
REAL BETIS-ALAVES
SPANISH LA LIGA
1 – SPA


2 – SPA

15:30
10/21
Soccer
1/4 FINAL
FIFA WORLD CUP SUB-17
16:00
10/21
Soccer
AS MONACO-CAEN
FRANCE LIGUE 1
13 – SPA


14 – SPA

16:00
10/21
Soccer
DEPORTES
IQUIQUE-DEPORTES TEMUCO
CHILE LEAGUE
25 – SPA


26 – SPA

16:00
10/21
Soccer
FEIRENSE-RIO AVE
PORTUGAL A LIGA
17 – POR


18 – POR

17:00
10/21
Soccer
NUMANCIA-GRANADA
SPANISH LA LIGA 2
12 – SPA

17:00
10/21
Formula1
FREE PRACTICE 3
EE.UU GP
10 – SPA


11 – SPA

17:30
10/21
Soccer
VALENCIA-SEVILLA FC
SPANISH LA LIGA
1 – SPA


2 – SPA

17:30
10/21
Soccer
SOUTHAMPTON-WEST BROMWICH
PREMIER LEAGUE
27 – ENG


28 – ENG

17:30
10/21
Soccer
HAMBURGER SV-FC BAYERN
BUNDESLIGA
3 – SPA


4 – SPA


8 – GER


9 – GER

18:00
10/21
Basketball
TENERIFE-BILBAO BASKET
SPANISH ACB
5 – SPA


6 – SPA

18:15
10/21
Soccer
VITORIA SETUBAL-MARITIMO
PORTUGAL A LIGA
17 – POR


18 – POR

18:00
10/21
Basketball
OBRADOIRO-BURGOS
SPANISH ACB
15 – SPA


16 – SPA

19:00
10/21
Soccer
LORCA FC-TENERIFE
SPANISH LA LIGA 2
12 – SPA

19:30
10/21
Soccer
SEVILLA ATLETICO-REAL ZARAGOZA
SPANISH LA LIGA 2
19 – SPA


20 – SPA

19:30
10/21
Soccer
HUACHIPATO-UNIVERSIDAD
CATOLICA
CHILE LEAGUE
25 – SPA


26 – SPA

19:45
10/21
Soccer
FC BARCELONA-MALAGA
SPANISH LA LIGA
1 – SPA


2 – SPA


27 – ENG


28 – ENG

19:45
10/21
Soccer
NAPOLI-INTER MILAN
ITALY SERIE A
13 – SPA


14 – SPA

20:00
10/21
Formula1
QUALIFYING
EE.UU GP
10 – SPA


11 – SPA

20:30
10/21
Soccer
FC PORTO-PACOS FERREIRA
PORTUGAL A LIGA
17 – POR


18 – POR

21:15
10/21
Soccer
ENVIGADO-CA HUILA
COLOMBIA PRIMERA A
23 – SPA


24 – SPA

22:00
10/21
Soccer
AUDAX ITALIANO-COLO COLO
CHILE LEAGUE
25 – SPA


26 – SPA

23:00
10/21
Soccer
LOBOS BUAP-CRUZ AZUL
MEXICO LIGA MX
27 – SPA


28 – SPA

Sunday 22 October 2017 . Time Sport Competition/Event Channels

0:00
10/22
Soccer
LA EQUIDAD-MEDELLIN
COLOMBIA PRIMERA A
23 – SPA


24 – SPA

0:30
10/22
Soccer
SAN LUIS-ANTOFAGASTA
CHILE LEAGUE
25 – SPA


26 – SPA

1:00
10/22
Basketball
DETROIT PISTONS-NEW YORK
KNICKS
USA NBA
30 – ENG

1:00
10/22
Basketball
GOLDEN STATE
WARRIORS-MEMPHIS GRIZZLIES
USA NBA
21 – ENG


22 – ENG

1:00
10/22
Basketball
SAN ANTONIO SPURS-CHICAGO BULLS
USA NBA
5 – SPA


6 – SPA

1:06
10/22
Soccer
PACHUCA-PUEBLA
MEXICO LIGA MX
27 – SPA


28 – SPA

3:00
10/22
MotoGP
MOTO3 RACE
AUSTRALIAN GP
10 – ENG


11 – ENG

3:00
10/22
Soccer
CLUB AMERICA-NECAXA
MEXICO LIGA MX
27 – SPA


28 – SPA

3:30
10/22
Basketball
PHOENIX SUNS-LOS ANGELES
CLIPPERS
USA NBA
21 – ENG


22 – ENG

4:20
10/22
MotoGP
MOTO2 RACE
AUSTRALIAN GP
10 – ENG


11 – ENG

6:00
10/22
MotoGP
MOTOGP RACE
AUSTRALIAN GP
10 – ENG


11 – ENG

11:00
10/22
Soccer
VILLARREAL-LAS PALMAS
SPANISH LA LIGA
1 – SPA


2 – SPA

11:00
10/22
Soccer
REAL OVIEDO-CORDOBA
SPANISH LA LIGA 2
12 – SPA

11:30
10/22
Soccer
CHIEVO VERONA-HELLAS VERONA
ITALY SERIE A
13 – SPA


14 – SPA

11:30
10/22
Soccer
PSV EINDHOVEN-HERACLES
HOLLAND EREDIVISIE
3 – SPA


4 – SPA

11:30
10/22
Basketball
ESTUDIANTES- FC
BARCELONA LASSA
SPANISH ACB
8 – SPA


9 – SPA

13:30
10/22
Soccer
EVERTON-ARSENAL
PREMIER LEAGUE
27 – ENG


28 – ENG


3 – SPA


4 – SPA

13:30
10/22
Soccer
FEYENOORD-AJAX
HOLLAND EREDIVISIE
8 – SPA


9 – SPA

14:00
10/22
Soccer
TORINO-ROMA
ITALY SERIE A
13 – SPA


14 – SPA

14:00
10/22
Soccer
AC MILAN-GENOA
ITALY SERIE A
21 – ITA


22 – ITA

15:00
10/22
Soccer
REAL VALLADOLID-LUGO
SPANISH AL LIGA 2
12 – SPA

15:15
10/22
Soccer
CELTA-ATLETICO DE MADRID
SPANISH LA LIGA
1 – SPA


2 – SPA

16:00
10/22
Soccer
TOTTENHAM HOTSPUR-LIVERPOOL
PREMIER LEAGUE
27 – ENG


28 – ENG


3 – SPA


4 – SPA

16:00
10/22
Soccer
SANTIAGO WANDERERS-EVERTON
CHILE LEAGUE
25 – SPA


26 – SPA

16:00
10/22
Soccer
TONDELA-OS BELENENSES
PORTUGAL A LIGA
17 – POR


18 – POR

17:00
10/22
Soccer
RAYO VALLECANO-SPORTING
GIJON
SPANISH LA LIGA 2
12 – SPA

17:00
10/22
Soccer
UDINESE-JUVENTUS
ITALY SERIE A
13 – SPA


14 – SPA

17:00
10/22
Basketball
UCAM MURCIA-VALENCIA
SPANISH ACB
5 – SPA


6 – SPA

17:00
10/22
Basketball
REAL MADRID-UNICAJA MALAGA
SPANISH ACB
8 – SPA


9 – SPA

17:30
10/22
Soccer
LEGANES-ATHLETIC CLUB
BILBAO
SPANISH LA LIGA
1 – SPA


2 – SPA

17:30
10/22
Soccer
GALATASARAY-FENERBAHCE
TURKISH SPURLIG
21 – FRE


22 – FRE

18:00
10/22
Soccer
AVES-BENFICA
PORTUGAL A LIGA
17 – POR


18 – POR

18:00
10/22
Soccer
PUMAS-MONTERREY
MEXICO LIGA MX
31 – SPA

18:00
10/22
Football
CHICAGO BEARS-CAROLINA
PANTHERS
USA NFL
29 – ENG

18:00
10/22
Football
MIAMI DOLPHINS-NEW YORK
JETS
USA NFL
30 – ENG

18:00
10/22
Football
LOS ANGELES RAMS-ARIZONA CARDINALS
USA NFL
15 – SPA


16 – SPA

19:00
10/22
Soccer
ALMERIA-REUS
SPANISH LA LIGA 2
12 – SPA

19:30
10/22
Soccer
UNIVERSIDAD
CONCEPCION-O´HIGGINS
CHILE LEAGUE
25 – SPA


26 – SPA

19:45
10/22
Soccer
REAL MADRID-EIBAR
SPANISH LA
LIGA
1 – SPA


10 – SPA


11 – SPA


2 – SPA

20:00
10/22
Soccer
OLYMPIQUE MARSEILLE-PARIS
SAINT GERMAIN
FRANCE LIGUE 1
13 – SPA


14 – SPA

20:00
10/22
Formula1
RACE
EE.UU GP
21 – SPA


22 – SPA

20:15
10/22
Soccer
SPORTING PORTUGAL-CHAVES
PORTUGAL A LIGA
17 – POR


18 – POR

20:30
10/22
Basketball
ATLANTA HAWKS-BROOKLYN NETS
USA NBA
31 – ENG


5 – SPA


6 – SPA

21:15
10/22
Soccer
JAGUARES FC-DEPORTIVO CALI
COLOMBIA PRIMERA A
23 – SPA


24 – SPA

21:25
10/22
Football
NEW YORK GIANTS-SEATTLE
SEAHAWKS
USA NFL
29 – ENG

21:25
10/22
Football
SAN DIEGO CHARGERS-DENVER BRONCOS
USA NFL
15 – SPA


16 – SPA

22:00
10/22
Soccer
CURICO UNIDO-UNION ESPAÑOLA
CHILE LEAGUE
25 – SPA


26 – SPA

23:15
10/22
Soccer
MILLONARIOS-ONCE CALDAS
COLOMBIA PRIMERA A
23 – SPA


24 – SPA

23:30
10/22
Soccer
ALIANZA PETROLERA-TIGRES FC
COLOMBIA PRIMERA A
23 – SPA


24 – SPA

Monday 23 October 2017 . Time Sport Competition/Event Channels

0:30
10/23
Soccer
VERACRUZ-CHIVAS GUADALAJARA
MEXICO LIGA MX
27 – SPA


28 – SPA

0:30
10/23
Soccer
UNIVERSIDAD DE
CHILE-PALESTINO
CHILE LEAGUE
25 – SPA


26 – SPA

1:30
10/23
Soccer
RIONEGRO AGUILAS
PEREIRA-DEPORTIVO PASTO
COLOMBIA PRIMERA A
23 – SPA


24 – SPA

1:30
10/23
Football
NEW ENGLAND
PATRIOTS-ATLANTA FALCONS
USA NFL
15 – SPA


16 – SPA


29 – ENG

19:00
10/23
Soccer
REAL SOCIEDAD-ESPANYOL
SPANISH LA LIGA
1 – SPA


2 – SPA

19:00
10/23
Soccer
VITORIA
GUIMARAES-PORTIMONENSE
PORTUGAL A LIGA
17 – POR


18 – POR

19:30
10/23
Soccer
CULTURAL LEONESA-ALBACETE
SPANISH LA LIGA 2
12 – SPA

20:00
10/23
Soccer
DEPORTIVO-GIRONA
SPANISH LA LIGA
19 – SPA


20 – SPA

21:00
10/23
Soccer
MOREIRENSE-SPORTING BRAGA
PORTUGAL A LIGA
17 – POR


18 – POR