Sport

In caz de nefunctionare puteti intra pe tvandroid.org pana la rezolvare.

Telekom Sport 1
Telekom Sport 1 s2
Telekom Sport 1 s3
Telekom Sport 1 s4
Telekom Sport 1 s4
Look tv
Telekom Sport 2
Telekom Sport 2 s2
Telekom Sport 2 s3
Telekom Sport 2 s4
Telekom Sport 2 s5
Telekom Sport 2 s5
Telekom Sport 3
Telekom Sport 3 s2
Telekom Sport 4
Sport Ro
Fox Sport 2
Eurosport

Eurosport 2

Urmatoarele functioneaza in playerul telefonului sau Mx Player, ar putea exista restricti ip pentru cei din afara tari la urmatoarele canale.

Eurosport 1
Eurosport 2
DigiSport 1
DigiSport 2
DigiSport 3
DigiSport 4

Canale Acestream:

Digi 1
Digi 2
Digi 3
Telekom 1
Telekom 2

Fotbal Total

Saturday 21 October 2017 . Time Sport Competition/Event Channels
12:00
10/21
Soccer
LEVANTE-GETAFE
SPANISH LA LIGA
1 – SPA


2 – SPA

12:30
10/21
Soccer
1/4 FINAL
FIFA WORLD CUP SUB-17
12:30
10/21
Soccer
CHELSEA-WATFORD
PREMIER LEAGUE
27 – ENG


28 – ENG


3 – SPA


4 – SPA

14:30
10/21
Soccer
EINTRACHT
FRANKFURT-BORUSSIA DORTMUND
BUNDESLIGA
8 – GER


9 – GER

15:00
10/21
Soccer
HUESCA-CADIZ
SPANISH LA LIGA 2
12 – SPA

15:00
10/21
Soccer
HUDDERSFIELD-MANCHESTER
UNITED
PREMIER LEAGUE
3 – SPA


4 – SPA

15:00
10/21
Soccer
MANCHESTER CITY-BURNLEY
PREMIER LEAGUE
27 – ENG


28 – ENG

15:15
10/21
Soccer
REAL BETIS-ALAVES
SPANISH LA LIGA
1 – SPA


2 – SPA

15:30
10/21
Soccer
1/4 FINAL
FIFA WORLD CUP SUB-17
16:00
10/21
Soccer
AS MONACO-CAEN
FRANCE LIGUE 1
13 – SPA


14 – SPA

16:00
10/21
Soccer
DEPORTES
IQUIQUE-DEPORTES TEMUCO
CHILE LEAGUE
25 – SPA


26 – SPA

16:00
10/21
Soccer
FEIRENSE-RIO AVE
PORTUGAL A LIGA
17 – POR


18 – POR

17:00
10/21
Soccer
NUMANCIA-GRANADA
SPANISH LA LIGA 2
12 – SPA

17:00
10/21
Formula1
FREE PRACTICE 3
EE.UU GP
10 – SPA


11 – SPA

17:30
10/21
Soccer
VALENCIA-SEVILLA FC
SPANISH LA LIGA
1 – SPA


2 – SPA

17:30
10/21
Soccer
SOUTHAMPTON-WEST BROMWICH
PREMIER LEAGUE
27 – ENG


28 – ENG

17:30
10/21
Soccer
HAMBURGER SV-FC BAYERN
BUNDESLIGA
3 – SPA


4 – SPA


8 – GER


9 – GER

18:00
10/21
Basketball
TENERIFE-BILBAO BASKET
SPANISH ACB
5 – SPA


6 – SPA

18:15
10/21
Soccer
VITORIA SETUBAL-MARITIMO
PORTUGAL A LIGA
17 – POR


18 – POR

18:00
10/21
Basketball
OBRADOIRO-BURGOS
SPANISH ACB
15 – SPA


16 – SPA

19:00
10/21
Soccer
LORCA FC-TENERIFE
SPANISH LA LIGA 2
12 – SPA

19:30
10/21
Soccer
SEVILLA ATLETICO-REAL ZARAGOZA
SPANISH LA LIGA 2
19 – SPA


20 – SPA

19:30
10/21
Soccer
HUACHIPATO-UNIVERSIDAD
CATOLICA
CHILE LEAGUE
25 – SPA


26 – SPA

19:45
10/21
Soccer
FC BARCELONA-MALAGA
SPANISH LA LIGA
1 – SPA


2 – SPA


27 – ENG


28 – ENG

19:45
10/21
Soccer
NAPOLI-INTER MILAN
ITALY SERIE A
13 – SPA


14 – SPA

20:00
10/21
Formula1
QUALIFYING
EE.UU GP
10 – SPA


11 – SPA

20:30
10/21
Soccer
FC PORTO-PACOS FERREIRA
PORTUGAL A LIGA
17 – POR


18 – POR

21:15
10/21
Soccer
ENVIGADO-CA HUILA
COLOMBIA PRIMERA A
23 – SPA


24 – SPA

22:00
10/21
Soccer
AUDAX ITALIANO-COLO COLO
CHILE LEAGUE
25 – SPA


26 – SPA

23:00
10/21
Soccer
LOBOS BUAP-CRUZ AZUL
MEXICO LIGA MX
27 – SPA


28 – SPA

Sunday 22 October 2017 . Time Sport Competition/Event Channels

0:00
10/22
Soccer
LA EQUIDAD-MEDELLIN
COLOMBIA PRIMERA A
23 – SPA


24 – SPA

0:30
10/22
Soccer
SAN LUIS-ANTOFAGASTA
CHILE LEAGUE
25 – SPA


26 – SPA

1:00
10/22
Basketball
DETROIT PISTONS-NEW YORK
KNICKS
USA NBA
30 – ENG

1:00
10/22
Basketball
GOLDEN STATE
WARRIORS-MEMPHIS GRIZZLIES
USA NBA
21 – ENG


22 – ENG

1:00
10/22
Basketball
SAN ANTONIO SPURS-CHICAGO BULLS
USA NBA
5 – SPA


6 – SPA

1:06
10/22
Soccer
PACHUCA-PUEBLA
MEXICO LIGA MX
27 – SPA


28 – SPA

3:00
10/22
MotoGP
MOTO3 RACE
AUSTRALIAN GP
10 – ENG


11 – ENG

3:00
10/22
Soccer
CLUB AMERICA-NECAXA
MEXICO LIGA MX
27 – SPA


28 – SPA

3:30
10/22
Basketball
PHOENIX SUNS-LOS ANGELES
CLIPPERS
USA NBA
21 – ENG


22 – ENG

4:20
10/22
MotoGP
MOTO2 RACE
AUSTRALIAN GP
10 – ENG


11 – ENG

6:00
10/22
MotoGP
MOTOGP RACE
AUSTRALIAN GP
10 – ENG


11 – ENG

11:00
10/22
Soccer
VILLARREAL-LAS PALMAS
SPANISH LA LIGA
1 – SPA


2 – SPA

11:00
10/22
Soccer
REAL OVIEDO-CORDOBA
SPANISH LA LIGA 2
12 – SPA

11:30
10/22
Soccer
CHIEVO VERONA-HELLAS VERONA
ITALY SERIE A
13 – SPA


14 – SPA

11:30
10/22
Soccer
PSV EINDHOVEN-HERACLES
HOLLAND EREDIVISIE
3 – SPA


4 – SPA

11:30
10/22
Basketball
ESTUDIANTES- FC
BARCELONA LASSA
SPANISH ACB
8 – SPA


9 – SPA

13:30
10/22
Soccer
EVERTON-ARSENAL
PREMIER LEAGUE
27 – ENG


28 – ENG


3 – SPA


4 – SPA

13:30
10/22
Soccer
FEYENOORD-AJAX
HOLLAND EREDIVISIE
8 – SPA


9 – SPA

14:00
10/22
Soccer
TORINO-ROMA
ITALY SERIE A
13 – SPA


14 – SPA

14:00
10/22
Soccer
AC MILAN-GENOA
ITALY SERIE A
21 – ITA


22 – ITA

15:00
10/22
Soccer
REAL VALLADOLID-LUGO
SPANISH AL LIGA 2
12 – SPA

15:15
10/22
Soccer
CELTA-ATLETICO DE MADRID
SPANISH LA LIGA
1 – SPA


2 – SPA

16:00
10/22
Soccer
TOTTENHAM HOTSPUR-LIVERPOOL
PREMIER LEAGUE
27 – ENG


28 – ENG


3 – SPA


4 – SPA

16:00
10/22
Soccer
SANTIAGO WANDERERS-EVERTON
CHILE LEAGUE
25 – SPA


26 – SPA

16:00
10/22
Soccer
TONDELA-OS BELENENSES
PORTUGAL A LIGA
17 – POR


18 – POR

17:00
10/22
Soccer
RAYO VALLECANO-SPORTING
GIJON
SPANISH LA LIGA 2
12 – SPA

17:00
10/22
Soccer
UDINESE-JUVENTUS
ITALY SERIE A
13 – SPA


14 – SPA

17:00
10/22
Basketball
UCAM MURCIA-VALENCIA
SPANISH ACB
5 – SPA


6 – SPA

17:00
10/22
Basketball
REAL MADRID-UNICAJA MALAGA
SPANISH ACB
8 – SPA


9 – SPA

17:30
10/22
Soccer
LEGANES-ATHLETIC CLUB
BILBAO
SPANISH LA LIGA
1 – SPA


2 – SPA

17:30
10/22
Soccer
GALATASARAY-FENERBAHCE
TURKISH SPURLIG
21 – FRE


22 – FRE

18:00
10/22
Soccer
AVES-BENFICA
PORTUGAL A LIGA
17 – POR


18 – POR

18:00
10/22
Soccer
PUMAS-MONTERREY
MEXICO LIGA MX
31 – SPA

18:00
10/22
Football
CHICAGO BEARS-CAROLINA
PANTHERS
USA NFL
29 – ENG

18:00
10/22
Football
MIAMI DOLPHINS-NEW YORK
JETS
USA NFL
30 – ENG

18:00
10/22
Football
LOS ANGELES RAMS-ARIZONA CARDINALS
USA NFL
15 – SPA


16 – SPA

19:00
10/22
Soccer
ALMERIA-REUS
SPANISH LA LIGA 2
12 – SPA

19:30
10/22
Soccer
UNIVERSIDAD
CONCEPCION-O´HIGGINS
CHILE LEAGUE
25 – SPA


26 – SPA

19:45
10/22
Soccer
REAL MADRID-EIBAR
SPANISH LA
LIGA
1 – SPA


10 – SPA


11 – SPA


2 – SPA

20:00
10/22
Soccer
OLYMPIQUE MARSEILLE-PARIS
SAINT GERMAIN
FRANCE LIGUE 1
13 – SPA


14 – SPA

20:00
10/22
Formula1
RACE
EE.UU GP
21 – SPA


22 – SPA

20:15
10/22
Soccer
SPORTING PORTUGAL-CHAVES
PORTUGAL A LIGA
17 – POR


18 – POR

20:30
10/22
Basketball
ATLANTA HAWKS-BROOKLYN NETS
USA NBA
31 – ENG


5 – SPA


6 – SPA

21:15
10/22
Soccer
JAGUARES FC-DEPORTIVO CALI
COLOMBIA PRIMERA A
23 – SPA


24 – SPA

21:25
10/22
Football
NEW YORK GIANTS-SEATTLE
SEAHAWKS
USA NFL
29 – ENG

21:25
10/22
Football
SAN DIEGO CHARGERS-DENVER BRONCOS
USA NFL
15 – SPA


16 – SPA

22:00
10/22
Soccer
CURICO UNIDO-UNION ESPAÑOLA
CHILE LEAGUE
25 – SPA


26 – SPA

23:15
10/22
Soccer
MILLONARIOS-ONCE CALDAS
COLOMBIA PRIMERA A
23 – SPA


24 – SPA

23:30
10/22
Soccer
ALIANZA PETROLERA-TIGRES FC
COLOMBIA PRIMERA A
23 – SPA


24 – SPA

Monday 23 October 2017 . Time Sport Competition/Event Channels

0:30
10/23
Soccer
VERACRUZ-CHIVAS GUADALAJARA
MEXICO LIGA MX
27 – SPA


28 – SPA

0:30
10/23
Soccer
UNIVERSIDAD DE
CHILE-PALESTINO
CHILE LEAGUE
25 – SPA


26 – SPA

1:30
10/23
Soccer
RIONEGRO AGUILAS
PEREIRA-DEPORTIVO PASTO
COLOMBIA PRIMERA A
23 – SPA


24 – SPA

1:30
10/23
Football
NEW ENGLAND
PATRIOTS-ATLANTA FALCONS
USA NFL
15 – SPA


16 – SPA


29 – ENG

19:00
10/23
Soccer
REAL SOCIEDAD-ESPANYOL
SPANISH LA LIGA
1 – SPA


2 – SPA

19:00
10/23
Soccer
VITORIA
GUIMARAES-PORTIMONENSE
PORTUGAL A LIGA
17 – POR


18 – POR

19:30
10/23
Soccer
CULTURAL LEONESA-ALBACETE
SPANISH LA LIGA 2
12 – SPA

20:00
10/23
Soccer
DEPORTIVO-GIRONA
SPANISH LA LIGA
19 – SPA


20 – SPA

21:00
10/23
Soccer
MOREIRENSE-SPORTING BRAGA
PORTUGAL A LIGA
17 – POR


18 – POR